WEB HIZLANDIRICI

Web hızlandırma çözümleri ile daha iyi bir çevrimiçi deneyim sunun!

WEB HIZLANDIRICI

Web hızlandırma çözümleri ile daha iyi bir çevrimiçi deneyim sunun.

Tüketiciler, ürünlere, hizmetlere ve bilgilere göz atmak ve alışveriş yapmak için giderek daha fazla webe girdikçe, web hızlandırma çözümleri, müşterilerinizin olağanüstü yüksek beklentilerini sunmanıza yardımcı olabilir.

İnternette gezinirken tüketiciler, ihtiyaçları ve tercihleri için eğlenceli ve kişiselleştirilmiş bir web deneyimi ister. Ancak, sitenizi daha ilgi çekici hale getirirken, sayfaların anında görüntülenmesi gecikmelere ve içerik dağıtımında başarısızlığa neden olacağından, site performansını ve sayfa indirmelerini yavaşlatabilirsiniz.

Tüketicilerin hızlı web sitesi performansı ve göz atarken anında memnun kalmaları için beklentilerini karşılamak için; üstün performans sunmak, en yoğun İnternet trafiğini yönetmek ve 7 gün 24 saat erişilebilirlik sağlamak için web hızlandırma teknolojisine ihtiyacınız var.

HIZLANDIRMA TEKNOLOJİSİ

Web Hızlandırıcı teknolojisi ile siteleriniz daha performanslı ve 5 kata kadar daha hızlı!

Dinamik Site Hızlandırıcısı, web sitelerinin hızını, performansını ve kullanılabilirliğini artırmak için araçlar sunar. Sağladığımız web hızlandırma çözümü, orijinal altyapınıza göre beş kat daha hızlı performans sağlar ve ek donanıma pahalı bir yatırım yapmadan dinamik olarak üretilen içeriği işleyebilir. Web sitelerinin ve web uygulaması performansının hızlandırılması ve güvence altına alınmasına ek olarak, ziyaretçilere ve çevrimiçi etkinliklerine daha derin bir görünürlük sağlar.

Dinamik Site Hızlandırıcı, internet trafiğindeki ani artışları karşılamak için gereken ölçeği sağlar. İçeriği son kullanıcıya yakın sunucularda önbelleğe alır. İçerik için kullanıcı istekleri, işlem türüne ve konumuna göre dinamik olarak en uygun kenar sunucusuna eşlenir. Yönlendirme (Rota) optimizasyon teknolojisi, etkileşimli (interaktif) veya dinamik içeriği çekmek için veri merkezinize en hızlı ve en güvenilir yolu belirler. Ayrıca web hızlandırma teknolojisi, internet’te sorunlu noktaları önlemek için optimize edilmiş bağlantılar üzerinden kullanıcılara dinamik içerik sunar.

HIZLANDIRMA FAYDALARI

Web hızlandırma çözümlerinin şirketinize sağladığı bazı önemli avantajlar;

  • – Daha fazla hacimdeki trafiği karşılamak için talep üzerine ölçeklendirme yapın.
  • – Web sitelerinizdeki etkileşimli içeriğin performansını hızlandırın.
  • – Güvenlik risklerini azaltarak SSL korumalı içeriği sunun.
  • – Ek donanım satın almayı önleyerek BT(Enformasyon/Bilgi Teknolojilerinin ) işletme maliyetlerini ve yatırımlarını azaltın.
  • – Site ve ziyaretçi istihbarat raporlarının kullanımı yoluyla daha iyi kararlar alabilmek için fikir sahibi olun.

Web hızlandırma çözümleri ve uygulama hızlandırma, yazılım dağıtımı ve web uygulama güvenlik duvarı çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

İsteğe bağlı kapasite

Sıkıştırma

Önbellek optimizasyonu

İçerik önbelleği

Bağlantı Optimizasyonu

İçerik Kullanılabilirliği

Site Güvenliği

Site ve Ziyaretçi İstihbaratı

Bizi tercih eden

müşterilerimizden bazıları

WordPress Lightbox Plugin