GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kuruluşumuz ve web sitemiz hakkında bilgi:

Gostream.com ana faaliyeti ticari yazılım geliştirme, satış, servis ve destektir. Gizlilik ilkemiz Gostream.com ve web sitesini (“Site”), www.gostream.com kapsar.

Ziyaretçilere anonim erişim sağlama:

Web sitemizin ana sayfasına erişebilir ve kişisel verilerinizi açıklamadan sitemize göz atabilirsiniz.

Web sitemizin hizmetleri ve bağlantıları:

Site ziyaretçileri diğer ziyaretçilerle iletişim kurmamıza veya başkaları tarafından erişilebilecek bilgileri yayınlamamıza izin vermez. Site, üçüncü taraf Web servis sağlayıcılarına bağlantılar içerebilir.

Otomatik bilgi toplama:

Kişisel verileri otomatik olarak programlama vasıtasıyla günlüğe kaydedebiliriz veya bu tür araçlarla otomatik olarak günlüğe kaydedilen bilgileri, belirli kişilerle ilgili kişisel verilerle bağlantı hale getirebiliriz. Kişisel verileri depolamak için çerezleri de kullanabiliriz veya çerezlerde depolanan bilgileri, belirli kişilerle ilgili kişisel verilerle bağlantı kurabiliriz. Bunu, aşağıdaki amaçlar doğrultusunda yaparız:

 • Web sitesinin teknik yönetimi
 • Araştırma ve Geliştirme
 • Müşteri yönetimi
 • Marketing(Pazarlama)

Veri toplama ve amaç belirtimi:

Siteyi kullanırken gönüllü olabileceğiniz kişisel verileri toplarız. Site ziyaretçileri hakkında kamuya açık kayıt veya kuruluşlar veya özel kuruluşlar gibi başka kaynaklardan bilgi toplamıyoruz. Kişisel verilerinizi , site  toplama yerinde belirtilenden başka herhangi bir amaçla toplamayız veya kullanmayız. Kişisel verilerinizi yeni bir amaçla kullanmak istersek, sitedeki kişisel verilerinizin toplandığı noktada bir kutuya işaret ederek size bu yeni amaca razı olma imkânı sunuyoruz.

Bilgilendirme ve ziyaretçi seçimi:

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerini iştiraklerimize veya diğer kuruluşlara açıklıyoruz.

Kişisel verilerinizi, kişisel verilerin toplandığı Sitede belirtilen noktalarla aynı amaçlarla ifşa ettiğimizde,  Sitedeki kişisel verileri toplanan yerdeki bir kutuya işaret ederek açıklama talebini reddetmek için araçlar sunmaktayız.

Kişisel verilerinizi, kişisel verilerin toplandığı Sitedeki noktada belirtilenlerden farklı amaçlarla ifşa ettiğimizde, Kişisel verilerin toplandığı Sitedeki noktada bir kutuda belirtilerek açıklama izni verme fırsatı sunuyoruz.

Gizlilik / güvenlik:

Size, aşağıdaki kişisel veri türlerini göndermek için güvenli bir iletim yöntemi kullanma seçeneği sunuyoruz:

 • Birincil kişisel veriler (ad ve iletişim bilgileri gibi)
 • Tanımlayıcılar (kredi kartı bilgileri, web sitesi şifresi gibi)

Kontrolümüz altında olan kişisel verilerin korunması için güvenlik politikaları, kurallar ve teknik tedbirler uyguladık:

 • Yetkisiz Erişim
 • Yanlış kullanım veya ifşa etme
 • Yetkisiz modifikasyon
 • Kanunsuz imha veya kazara kayıp

Kişisel verilerin işlenmesine erişimi olan ve bunlarla ilişkili olan tüm çalışanlarımız ve veri işlemcilerimiz, ziyaretçilerimizin kişisel verilerinin gizliliğine saygı göstermekle yükümlüdür.

Kişisel verilerin yasal olarak zorunlu raporlama ve açıklama gerekliliklerinin yanı sıra adli, mahkeme celbi, garanti belgeleri veya diğer hükümet emirleri ve yasal işlem gereksinimlerine uygun olarak ifşa edilebileceğini lütfen unutmayın.

Sizin hakkınızda tutabileceğimiz kişisel verilere erişmek.

Kişisel bilgilerinizi tutup tutmayacağımıza dair bir e-posta (destek@gostream.com) göndererek bize sorabilirsiniz.

Size e-posta göndererek (destek@gostream.com) belirtebileceğiniz istek üzerine, size bir ay içinde hakkınızda sakladığımız kişisel verilerin okunabilir bir kopyasını sağlayacağız. Tabi bu istek kimlik kanıtını gerektirir.

Hakkınızda tuttuğumuz verilere itiraz etmenize izin veriyoruz ve uygun olan yerlerde aşağıdaki verilere sahip olabilirsiniz:

 • Silinmiş
 • Düzeltilmiş veya değiştirilmiş
 • Tamamlanan

Ziyaretçilerimize kişisel verilerinin bir kopyasını vermeyi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Ancak, kişisel verilerinizin bir kopyasını vermeyi reddetme kararımıza itiraz etmenize izin veriyoruz.

Gizlilik Desteği:

Gizlilik politikamız hakkında bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen destek@gostream.com adresinden bizimle iletişime geçin.

WordPress Lightbox Plugin