HTTP/2

Sunucu push, başlık sıkıştırma ve paralel talep özellikleri ile HHTP/2 süper hızlı internet siteleri sağlar.

Devamını Oku

STREAMING

Canlı yayın ve Video On-Demand yayınları için ayrıcalıklı özellikler ve daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Devamını Oku

BROTLI

Google'ın yeni sıkıştırma algoritması, daha iyi alan kullanımı ve web sitenizin daha hızlı yükleme süresini sağlar.

Devamını Oku

AYRICALIKLI ÖZELLİKLERİMİZ

Web Hızlandırma

İçeriği son kullanıcılara performanslı ve hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar.

Sıkıştırma Teknikleri

Gzip, brotli ve image processing ile %80 oranında küçültme ile daha hızlı erişim.

CMS Entegrasyonu

Tüm hazır sistem ve yazılımlara entegre edilebilir ve siteleriniz CDN ile tanışır.

Güvenlik Anahtarı URL'si

Paylaştığınız içeriğe isteğiniz dışındaki ziyaretçilerin erişimini engelleyebilirsiniz.

Ddos Koruması

Saldırıya maruz kaldığınızda bile web isteklerinde aksamaya neden olmaz

Kontrol Paneli

Basit ve kullanışlı yönetim panelimiz ile tüm taleplerinize tek elden çözüm.

Raporlama & İstatistik

Gerçek zamanlı dosya ve ziyaretçi raporları ile istatistikleriniz elinizde.

Lokasyon

Türkiye, Avrupa, Asya ve Amerika'da toplam 20'den fazla lokasyon ile hizmet.

7/24 Canlı Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçip, yardım talep edebilirsiniz.

DESTEKLENEN STREAM FORMATLARI

RTMP, Real Time Messaging Protocol yani Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Protokolü anlamına gelir, video sitelerinde sıklıkla karşılaşılan formattır. RTMP Macromedia‘nın, internet üzerinden; Flash player ve sunucu arasında ses, görüntü ve veri akışını gerçekleştirmek için geliştirdiği özel bir protokoldür. Bu protokol üzerinden; serialize edilebilen nesneler, ses ve video streamleri taşınabilmektedir. TCP üzerinden bir portla sunucu ile çift yönlü ve kalıcı bir haberleşme sağlar. RTMP: 1935 portunu kullanır, RTMPE: içerik çalışma zamanında şifrelenir. Veri aktarılırken RTMPE bir RC4 anahtar çifti oluşturur.Bir anahtar sunucu tarafından gönderilen verileri şifreler ve diğer anahtar sunucuya gönderilen verileri şifreler.

Smooth Stream teknolojisi, Microsoft tarafından geliştirilen, standard http ile web tabanlı medya dağıtım şeklidir.İstenilen medya dosyasını bütün olarak dağıtmak yerine, istemcilere MPEG-4 parçaları olarak dağıtır ve bu medya dosyası uç yayın noktalarında cachelenebilir. İstemci tarafından istenilen yayının kalitesi istemci bilgisayarının şartlarına göre değişebildiği gibi bağlı bulunduğu network kalitesine göre de değişebilmektedir. Aynı zamanda istemci tarafında çalışan diğer uygulamalara göre de yayın kalitesi değişebilmektedir. Smooth streaming‘in getirdiği en güzel özellik; client, sunucudan istediği yayını her fragment’da (parçada ) farklı kalitede bit rate’lerde encode edilerek alsa da, yayın herhangi bir kesintiye uğramaz .Bu teknoloji ayrıca playback (geri sarma) özelliği de sunmaktadır.

HLS (HTTP LIVE STREAM) Apple firması tarafından geliştirilmiş açık kaynaklı, canlı yayın ve sabit videoları stream edilmesini sağlayan protokoldür. HLS Stream ile ; •Özel bir sunucu yazılımı olmadan yayınları stream edebilir. •Şifreli ve güvenli bir şekilde stream edebilir. HLS kullanarak, sıradan bir web sunucu üzerinden http ile yayın yapılabilir.

RTSP Real Time Streaming Protocol, gerçek zamanlı akış protokolü anlamına gelir. İletişim sistemlerinde içeriği tek noktaya yayın akışı olarak göndermek için tasarlanan bir ağ denetim protokolüdür. Bu, ses ve video içeriği gibi gerçek zamanlı verilerin gönderilmesini denetlemek için özel olarak oluşturulmuş uygulama düzeyinde bir protokoldür. Düzeltmeye yönelik bir aktarım protokolü üzerinden uygulanır. Dizinli Windows Media dosyaları üzerinde durdurma, duraklatma, geri sarma ve ileri sarma gibi yürütücü denetim eylemlerini destekler. RTSP, internet üzerinden yayın yapan medya sunucularındaki video vb. içerikleri oynatırken durdurmak ve oynatmak gibi temel eylemlerin uzaktan sunucuya gönderilmesini sağlar.

Bizi tercih eden

müşterilerimizden bazıları

clientlogo12-grayclientlogo18-grayclientlogo13-grayclientlogo14-grayclientlogo19-grayclientlogo11-grayclientlogo16-grayclientlogo20-gray

WordPress Lightbox Plugin