HAKKIMIZDA

Gostream, CDN ve Streaming alanında en iyi çözümleri, müşterilerinin sürekli değişen teknoloji ortamına uyum sağlamalarını mümkün kılan yeni fikir/tasarı ve malzemeleri kullanan tasarruflu çözümler sunar. Broadcast sistemleri, ağ altyapısı, CDN,  Streaming ve veri sistemlerindeki teknik uzmanlıkla, tasarım, servis, destek ve dış kaynak kullanımında yenilikçi olarak sağlam adımlar atmaktadır.

2005 yılında, bugünün pazarında galip gelmek için ihtiyaç duyulan teknoloji araçlarını müşterilerine sağlamak için kuruldu. Sistem kurulumuna ve entegrasyon hizmetlerine ek olarak, ekseriyetle çok çeşitli endüstrilerde iş için komple bilgi sistemlerini yönetir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen özellikler, maliyetleri minimize ederek hizmet sunmayı kendine misyon edinmiş olan Gostream, müşteriyi en değerli varlığı olarak nitelendirmekte ve büyük küçük demeden tüm müşterilerine aynı hassasiyetle yaklaşmaktadır.

Sonuç ve sistem odaklı çalışan Gostream, 7/24 sağladığı profesyonel destek ile müşteri taleplerine en kısa sürede çözümler üreterek, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmakta ve başarılı çalışmalarına katkı sağlamaktadır. Kusursuz bir sistem ve ağ alt yapısı sunarak mutlu çalışan, memnun müşteri, artan satış ve bu doğrultuda artan kâr marjı ile her iki tarafın da kazandığı anlaşmalara imza atmaktadır.

Günümüz teknolojilerini takip eden hırslı, kendine güvenen, kendini geliştiren ve her gün daha da büyüyen profesyonel ekip ile sonuç odaklı hizmet sağlayan Gostream, başarılı çalışmalarınıza değer katabilmek için sizleri beklemektedir.

Bizi tercih eden

müşterilerimizden bazıları

WordPress Lightbox Plugin